GP Plus, s.r.o - Výstavba nízkoenergetických rodinných domů


 

Profil společnosti

Naše společnost se specializuje na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů za velmi atraktivní ceny v nejbližším okolí Prahy s kvalitní občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Zároveň provádíme výstavbu kvalitních zděných domů z klasických keramických tvarovek (Porotherm) a podobných stavebních materiálů. Při výstavbě z těchto klasických materiálů vždy dbáme na co nejnižší energetickou náročnost domů.

Klademe důraz na výběr lokality, tak aby splňovala náročné požadavky dnešní doby.

Technologie výstavby je samozřejmě výhradně formou nízkoenergetických stavebních postupů.

Stavby provádíme podle požadavku klienta buď klasické zděné, které jsou realizovány naší vlastní stavební divizí, což je záruka nejnižší možné ceny při zajištění vysokého standardu a kvality, nebo nízkoenergetické montované dřevostavby, které nám výhradně dodává společnost RD Rýmařov. RD Rýmařov působí na stavebním trhu již 40 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Bylo již realizováno více než 22 000 staveb v mnoha evropských zemích. Díky nejnovějším stavebním technologiím je stavba dokončena ve výborné kvalitě do 30 dnů od dokončené základové desky. Výstavba z klasických zděných stavebních materiálů trvá cca od 6 do 10 měsíců podle typu domu.

Naši klienti si mohou během výstavby upravit na míru své bydlení podle svých představ a požadavků. K tomu slouží centrum klientských změn, kde je možnost širokého výběru materiálů, barev, odstínu a individuálních řešení pro každého zákazníka. V současné době máme k dispozici z vlastních návrhů cca 20 typů rodinných domů, které uspokojí i nejnáročnější klienty.

Zároveň při výstavbě RD provádíme i další doplňující služby a práce: zahradní architektura včetně návrhu a vizualizací koncepčního řešení zahrad, návrhy interiéru včetně kompletního vybavení, dodávky zabezpečovacích systémů, internetu a satelitních zařízení. Dále dodáváme na přání klientů centrální vysavače a kuchyně včetně spotřebičů.

Kdykoliv nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme podrobné informace ohledně Vašeho nového bydlení.

 Financování Vám na Vaše přání zajistíme u banky, která bude mít v daný okamžik nejlepší podmínky.

Pro zajištění financování Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější hypotéku nebo stavební spoření, pomocí služby hypotečního poradce.

 

Lokality

» Lokalita Chrustenice
» Lokalita Horoměřice 1 etapa-vyprodaná
» Lokalita Kladno
» Lokalita Ládví u Kamenice Praha - východ
» Lokalita Lokalita Lety u Dobřichovic
» Lokalita Mezouň u Rudné
» Lokalita Nebušice Praha 6
» Lokalita Praha 4 - Kateřinky
» Lokalita Rudná
» Lokalita Statenice - 2 etapa - zahajujeme výstavbu
» Lokalita Vysoký Újezd - 1 etapa vyprodaná zahajujeme 2 etapu

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 069 721

Email: info@gpplus.cz

Provozovatel: GP Plus, s.r.o., Arkalycká 877, 149 00 Praha 4 | IČ: 27115666, telefon: +420 606 069 721